x
Everwood: Tajne przez poufne (17)

Everwood: Tajne przez poufne (17)

(Everwood: Everwood Confidential)

serial obyczajowy USA 2003   od 7 lat
Występują:Treat Williams, Gregory Smith, Vivien Cardone, Tom Amandes
Reżyseria:Arlene Sanford
W skrócie:Jeden z pensjonariuszy domu starców wyznaje swoją tajemnicę. Były sędzia przed laty dopuścił się zbrodni, wskazuje również miejsce ukrycia ciała. Co powinni zrobić mieszkańcy?.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Poukładany świat doktora Andy'ego Browna (Treat Williams), światowej sławy neurochirurga, rozpadł się w dniu, kiedy w wypadku zginęła jego ukochana żona, Julie. Od tamtej pory praca i kariera straciły dla Browna jakikolwiek sens. Postanowił wyprowadzić się wraz z dziećmi z Nowego Jorku do Everwood, małego miasteczka w stanie Kolorado, skazując się tym samym na zawodowy niebyt. Na nowym miejscu całej trójce nie jest łatwo: Ephram (Gregory Smith) i Delia (Vivien Cardone) są załamani wyjazdem, zwłaszcza Ephramowi jest ciężko - przeprowadzka przekreśliła jego plany zrobienia kariery muzycznej. Tymczasem doktor krótko po przyjeździe naraził się miejscowemu lekarzowi Haroldowi Abbottowi (Tom Amandes) zabierając mu pacjentów i pielęgniarkę, Ednę Harper (Debra Mooney).

W tym odcinku

Jeden z pensjonariuszy domu starców wyznaje swoją długo skrywaną tajemnicę. Były sędzia przyznaje się, że przed laty dopuścił się zbrodni, wskazuje również miejsce ukrycia ciała. Mieszkańcy zastanawiają się, co powinni w tej sytuacji zrobić. Ephram zaczyna lekcje z nauczycielem muzyki, Mattem. Zaczyna też spotykać się z siostrą Colina. Wciąż jednak myśli o Amy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także