x
Everwood: Odsłonięcie (18)

Everwood: Odsłonięcie (18)

(Everwood: The Unveiling)

serial obyczajowy USA 2003   od 7 lat
Występują:Treat Williams, Gregory Smith, Vivien Cardone, Tom Amandes
Reżyseria:Michael Schultz
W skrócie:Matt nie jest zadowolony z postępów Ephrama. Uważa, że może on grać dużo lepiej. Amy dzieli się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi Colina z ojcem. Doktor Abbott powtarza wszystko Andy'emu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Poukładany świat doktora Andy'ego Browna (Treat Williams), światowej sławy neurochirurga, rozpadł się w dniu, kiedy w wypadku zginęła jego ukochana żona, Julie. Od tamtej pory praca i kariera straciły dla Browna jakikolwiek sens. Postanowił wyprowadzić się wraz z dziećmi z Nowego Jorku do Everwood, małego miasteczka w stanie Kolorado, skazując się tym samym na zawodowy niebyt. Na nowym miejscu całej trójce nie jest łatwo: Ephram (Gregory Smith) i Delia (Vivien Cardone) są załamani wyjazdem, zwłaszcza Ephramowi jest ciężko - przeprowadzka przekreśliła jego plany zrobienia kariery muzycznej. Tymczasem doktor krótko po przyjeździe naraził się miejscowemu lekarzowi Haroldowi Abbottowi (Tom Amandes) zabierając mu pacjentów i pielęgniarkę, Ednę Harper (Debra Mooney).

W tym odcinku

Matt nie jest zadowolony z postępów Ephrama. Uważa, że chłopak, jeśli się postara, może grać dużo lepiej. Colin przechodzi w szpitalu badania kontrolne. Nadal skarży się na złe samopoczucie. Amy dzieli się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi Colina z ojcem. Doktor Abbott bez porozumienia z córką powtarza wszystko Andy'emu. Odtąd stosunki między ojcem a córką nie układają się najlepiej. Rodzina Brownów udaje się do Nowego Jorku na uroczystość odsłonięcia nagrobka Julii.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także