Euforia: And Salt the Earth Behind You (8)

Euforia: And Salt the Earth Behind You (8)

(Euphoria: And Salt the Earth Behind You)

serial obyczajowy USA 2019   dla dorosłych
Występują:Zendaya, Algee Smith, Sydney Sweeney, Austin Abrams
Reżyseria:Sam Levinson
W skrócie:W szkole East Highland podekscytowani uczniowie przygotowują się do zimowego balu. Rue stara się poprawić relację z Jules. Maddy i Cassie postanawiają przeprowadzić bilans swojej przyjaźni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiadający o perypetiach i udrękach grupy licealistów. Buzujące hormony, poczucie niezrozumienia, perturbacje miłosne i problemy rodzinne skłaniają ich do robienia różnych nierozsądnych rzeczy. Rue Bennett (Zendaya) jest uzależnioną od narkotyków siedemnastolatką, która nie może znaleźć swojego miejsca w świecie. Dziewczyna zaprzyjaźnia się z Jules Vaughn (Hunter Schafer), transseksualistką nowo przybyłą do miasta. Nate Jacobs (Jacob Elrodi) jest młodym atletą, który nie radzi sobie z napadami złości. Jego nieprzewidywalne zachowanie jest źródłem licznych konfliktów z dziewczyną, Maddy (Alexa Demie). Katherine (Barbie Ferreira) odkrywa swoją seksualność... Nierozumiejący ciężaru odpowiedzialności swoich decyzji, ulegają pokusom, które sprowadzają na nich nie lada kłopoty.

W tym odcinku

W szkole East Highland podekscytowani uczniowie przygotowują się do zimowego balu. Rue stara się poprawić swoje relację z Jules, a następnie sprzeciwia się Nate'owi. Tymczasem Maddy i Cassie postanawiają przeprowadzić bilans swojej przyjaźni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)