Endeavour: Sprawy młodego Morsa: Dziewczyna (2)

Endeavour: Sprawy młodego Morsa: Dziewczyna (2)

(Endeavour: Girl)

serial kryminalny Wielka Brytania 2013
Występują:Shaun Evans, Roger Allam, Anton Lesser, Jack Laskey
Reżyseria:Ed Bazalgette
W skrócie:Nagła śmierć dziewczyny i zastrzelenie doktora wydają się niepowiązane. Jedynie Morse twierdzi, że obu zbrodni dokonała ta sama osoba. Nowy szef policji ignoruje jednak zapał adepta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wielka Brytania, lata 60. Endeavour Morse (Shaun Evans) nie potrafi znaleźć sobie miejsca w życiu. Rzuca studia na Oksfordzie, po czym wstępuje do Królewskiego Korpusu Łączności - niestety na krótko. Następnie trafia do policji, z przekonaniem, że również nie zagrzeje tu miejsca. Zrezygnowany i zniechęcony niebawem zaczyna pisać wymówienie. W tym czasie zostaje wysłany z grupą detektywów na akcję. Ich zadaniem jest znalezienie zaginionej piętnastolatki. Wspólne śledztwo zmieni jego zdanie na temat wymiaru sprawiedliwości i pomoże mu w podjęciu najtrudniejszej życiowej decyzji. Serial opowiada o początkach kariery inspektora Endeavoura Morse'a.

W tym odcinku

Nagła śmierć dziewczyny i zastrzelenie doktora wydają się wszystkim niepowiązane. Jedynie Morse twierdzi, że obu zbrodni dokonała ta sama osoba. Nowy szef oksfordzkiej policji ignoruje jednak zapał adepta i odsyła go do monotonnych zajęć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także