Emma (3)

Emma

odc. 3

7.6/10
serial kostiumowy Wielka Brytania 2009
Występują:Romola Garai, Michael Gambon, Jonny Lee Miller, Jodhi May
Reżyseria:Jim O'Hanlon
W skrócie:Swatka jest przekonana, że nie powinna już zajmować się kojarzeniem par. Knightley proponuje jej wycieczkę do Box Hill. Wspólnie z Frankiem Emma organizuje przyjęcie z tańcami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia młodej swatki, oparta na motywach powieści Jane Austen pod tym samym tytułem. Sympatyczna i bardzo towarzyska 21-letnia Emma (Romola Garai) uwielbia łączyć w pary znajome panny i kawalerów. Bardzo zależy jej, aby znaleźć właściwego wybranka dla Harriet (Louise Dylan). Niebawem nakłania kandydatkę na żonę do odrzucenia oświadczyn miejscowego farmera i zwrócenia uwagi na zamożnego pana Eltona (Blake Ritson), co komplikuje życie towarzyskie obu młodych dam. Miniserial Jima O'Hanlona był nominowany do Złotego Globu za główną rolę kobiecą Romoli Garai. Otrzymał również m.in. kilka nominacji do nagrody Emmy.

W tym odcinku

Swatka jest przekonana, że nie powinna już zajmować się kojarzeniem par. Knightley proponuje jej wycieczkę do Box Hill. Wspólnie z Frankiem Emma organizuje przyjęcie z tańcami. Elton odwiedza ich ze swoją żoną, wywołując powszechną irytację. Kiedy mężczyzna otwarcie ignoruje Harriet, George postanawia ją wesprzeć. Emma jest mu za to bardzo wdzięczna. Niebawem sprawy sercowe młodych komplikują się za sprawą nieporozumienia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)