Elif (922)

Elif (922)

serial obyczajowy Turcja 2014-2018   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Macide prosi Parlę o przełożenie ślubu ze względu na żałobę, ale ona nie chce o tym słyszeć. Kerem również nie jest w stanie nią nią wpłynąć. Zachowanie narzeczonej uświadamia mu, z kim ma się ożenić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Macide prosi Parlę o przełożenie ślubu ze względu na żałobę, ale ona nie chce o tym słyszeć. Kerem również nie jest w stanie nią nią wpłynąć. Zachowanie narzeczonej po raz kolejny boleśnie uświadamia mężczyźnie, z kim zamierza się ożenić. Çalar, zniecierpliwiony czekaniem na pieniądze od Parli, odwiedza ją w rezydencji w przebraniu kuriera. Przy okazji odkrywa, że dziewczyna może chodzić. O mały włos nie zostają przyłapani przez Kerema. Şafak zaprasza Jülide do kawiarni, dając jej do zrozumienia, że chce porozmawiać z nią na ważny temat.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także