Elif (880)

Elif (880)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Ostrzeżonej Ranie udaje się ukryć marynarkę Tarika. Obecność mężczyzny prawie wychodzi na jaw, gdy Hümeyra chce skorzystać z łazienki. Macide wraz z Keremem i Süreyyą wspominają przeszłość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Ostrzeżonej przez Tarika Ranie udaje się ukryć jego marynarkę. Obecność mężczyzny prawie wychodzi na jaw, gdy Hümeyra chce skorzystać z łazienki. Zniecierpliwiony biznesmen dzwoni do żony, że wypadło mu nagłe spotkanie w pracy. Słowa Rany ostatecznie uspokajają Hümeyrę. Macide wraz z Keremem i Süreyyą wspominają przeszłość. Macide cieszy się, że w końcu ma wszystkich przy sobie. Pełna wyrzutów sumienia Süreyya wymawia się bólem głowy i idzie do swojego pokoju. Ma dylemat, czy przyjąć pracę, czy zostać z Kerem. Zaniepokojony chłopak do niej zagląda. Pragnie wyznać jej swoje uczucia, ale dziewczyna w ostatniej chwili mu przerywa. Vildan słyszy ich rozmowę i o wszystkim donosi Parli. Ta zjawia się w rezydencji i przy świadkach udaje, że Çaglar przez telefon jej grozi. Interweniuje Kerem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także