Elif (879)

Elif (879)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Kerem oraz Süreyya miło spędzają czas. Coraz trudniej im ukrywać uczucia względem siebie. Parla jest wściekła, gdy dowiaduje się o ich randce. Vildan przekazuje Süreyyi list do niej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Kerem i Süreyya miło spędzają czas. Coraz trudniej im ukrywać uczucia względem siebie. Parla jest wściekła, gdy dowiaduje się o ich randce. Vildan przekazuje Süreyyi list do niej. Okazuje się, że jest to wyczekiwana propozycja pracy w Anglii. Hümeyra wychodzi do restauracji na spotkanie z Tarikiem. W tym czasie jej mąż przyjeżdża do Rany. Zapewnia kochankę o swojej miłości i próbuje przekonać, by nie wychodziła za Cema. Rozmowę niespodziewanie przerywa im Hümeyra, która znudzona czekaniem na ukochanego, pragnie wyżalić się przyjaciółce. Rana ukrywa Tarika w łazience i przyjmuje Hümeyrę u siebie. Podczas rozmowy stara się przekonać kobietę, że mąż ją kocha i jest jej wierny. Tymczasem Tarik orientuje się, że zostawił marynarkę w salonie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także