Elif (878)

Elif (878)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Rana pragnie zadać Tarikowi ostateczny cios. Odgrywa z Cemem scenę ich zaręczyn. Wcześniej upewnia się, że były kochanek będzie tego świadkiem. Wściekły i zdruzgotany biznesmen nie może w to uwierzyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Rana pragnie zadać Tarikowi ostateczny cios. Odgrywa z Cemem scenę ich zaręczyn. Wcześniej jednak upewnia się, że były kochanek będzie tego świadkiem. Wściekły i zdruzgotany biznesmen nie może uwierzyć, że Rana chce spędzić życie z innym. Tymczasem Hümeyra szykuje się na romantyczną kolację z mężem. Kerem jest zdezorientowany i urażony zachowaniem Süreyyi. Dziewczyna, pragnąc poprawić atmosferę, zostawia mu liścik z zaproszeniem do miejsca z ich dzieciństwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także