Elif (877)

Elif (877)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Ludzie Tarika odnajdują Veysela. Dostają jednak polecenie, żeby na razie tylko obserwować okolicę. Rana idzie na spotkanie z Hümeyrą. Jest przekonana, że kobieta znów będzie skarżyć się na męża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Ludzie Tarika odnajdują Veysela. Dostają jednak polecenie, żeby na razie tylko obserwować okolicę. Rana idzie na spotkanie z Hümeyrą. Jest przekonana, że kobieta znów będzie skarżyć się na męża. Tymczasem ona jest w świetnym nastroju i opowiada, jak dobrze układa się jej w małżeństwie. Rana jest zdruzgotana. Postanawia dowiedzieć się, czy Tarik darzy ją uczuciem. Kerem proponuje Süreyyi, żeby pracowali z domu. Kiedy dziewczyna chętnie się zgadza, dzwoni Parla. Kerem wychodzi, by porozmawiać z nią na osobności. Gdy wraca, Süreyya traktuje go bardzo ozięble. Kerem jest zdezorientowany. Nie rozumie, co wywołało tę zmianę w jej zachowaniu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także