Elif (850)

Elif (850)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Macide odkrywa, że Vildan wykorzystuje Elif do prac domowych. Chce zatrudnić dla niej pomoc. Vildan wpada na pomysł, by Jülide pomogła jej w rezydencji. Ta odmawia, ale do pracy zgłasza się Melek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Macide odkrywa, że Vildan wykorzystuje Elif do prac domowych. Postanawia zatrudnić dla niej pomoc. Vildan wpada na pomysł, żeby to Jülide pomogła jej w rezydencji. Ta odmawia, ale niespodziewanie do pracy zgłasza się Melek. Początkowo wszyscy są przeciwni, lecz kobieta stawia na swoim. Podczas swojej wizyty Rana z łatwością wyczuwa nastrój Hümeyry, chociaż ta stara się nie okazywać złego samopoczucia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także