Elif (849)

Elif (849)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Leman udaremnia spotkanie Jülide i Safaka. Mężczyzna myśli, że ukochana nie dotrzymała słowa i jest rozgoryczony. Macide postanawia, że z pomocą Mustafy odkryje wszystkie ciemne sprawki zięcia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Leman udaremnia spotkanie Jülide i Şafaka. Mężczyzna tymczasem myśli, że ukochana nie dotrzymała słowa i jest rozgoryczony. Macide postanawia, że z pomocą Mustafy odkryje wszystkie ciemne sprawki zięcia. Kerem zaprasza Yunusa i Birce do rezydencji, aby wspólnie obejrzeć pierwsze pary dziecięcego obuwia. Wszyscy są zachwyceni efektem. Rana, nie mogąc doczekać się rozwoju spraw, odwiedza Hümeyrę. Vildan przestaje sobie radzić sama ze wszystkimi domowymi obowiązkami.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także