Elif (848)

Elif (848)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Hümeyra prosi Kerema, aby jednak nie odwoływał projektu. Tarik wraca do domu. Hümeyra wyczuwa na jego marynarce damskie perfumy. Jest załamana, chociaż nie chce uwierzyć, że mąż mógłby ją zdradzić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Hümeyra prosi Kerema, aby jednak nie odwoływał projektu. Chłopak dzieli się tym z Süreyyą. Oboje wyczuwają, że między Hümeyrą a Tarikiem dzieje się coś niedobrego. Tymczasem Tarik wraca do domu. Hümeyra wyczuwa na jego marynarce damskie perfumy. Jest załamana, chociaż nie chce uwierzyć, że mąż mógłby ją zdradzić. Macide odkrywa siniaki na rękach córki. Şafak jest bardzo podekscytowany spotkaniem z Jülide. Leman domyśla się, co jest przyczyną nastroju jej syna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także