Elif (847)

Elif (847)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Pijany Tarik jedzie do domu Rany. Ta postanawia wykorzystać sytuację i sprawić, by Hümeyra dowiedziała się o ich romansie. Elif, chcąc pocieszyć Hümeyrę, daje jej zrobione przez siebie bransoletki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Hümeyra jest przerażona wybuchem Tarika. Mężczyzna oskarża ją o zniewagę i publiczne upokorzenie. Roztrzęsiona Hümeyra odwołuje przyjęcie i w gniewie niszczy dekoracje. Parla i Macide są bardzo zaniepokojone jej stanem. Tarik upija się i jedzie do domu Rany. Ta postanawia wykorzystać sytuację i sprawić, by Hümeyra dowiedziała się o ich romansie. Elif, chcąc pocieszyć Hümeyrę, daje jej zrobione przez siebie bransoletki. W pierwszej chwili kobieta odrzuca prezent, czym sprawia dziewczynce przykrość. Po namyśle jednak docenia gest i ją przeprasza. Widząc stan siostry, Kerem postanawia ostatecznie zrezygnować z projektu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także