Elif (846)

Elif (846)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Hümeyra jest pochłonięta przygotowaniami do przyjęcia. Pomaga jej Parla. Elif też ekscytuje się wydarzeniem i angażuje się w prace. Kerem ogłasza zespołowi, że nie wycofa się z realizacji projektu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Hümeyra jest pochłonięta przygotowaniami do przyjęcia. Pomaga jej Parla. Elif również ekscytuje się wydarzeniem i chętnie angażuje się w różne prace. Wspierany przez Süreyyę Kerem ogłasza zespołowi, że nie wycofa się z realizacji nowego projektu. Rana odnajduje mail od Ruhata, z którego wynika, że to Tarik odwołał zebranie. Kobieta drwi z niego, mówiąc, że wykorzystuje żonę, by umocnić swoją pozycję w firmie. Tarik wpada w szał i wściekły jedzie do rezydencji, gdzie na oczach wszystkich napada na Hümeyrę. Jülide słucha głośnej muzyki przy sprzątaniu. Kiedy ją wyłącza, uświadamia sobie, że Melek w tym czasie wielokrotnie pukała i dzwoniła do drzwi, chcąc wejść. Leman coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że Alev nie ma zamiaru się od niej wyprowadzić.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także