Elif (845)

Elif (845)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Pracownicy holdingu nie mogą się doczekać zebrania z Ruhatem. Załamują się na wieść o tym, że klient odwołał spotkanie. Okazuje się, że to Tarik wprowadził w błąd nowego kontrahenta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Pracownicy holdingu nie mogą się doczekać zebrania z panem Ruhatem. Załamują się na wieść o tym, że klient odwołał spotkanie. Okazuje się, że to Tarik celowo wprowadził w błąd nowego kontrahenta i je anulował. Kerem zadręcza się, próbując zrozumieć, dlaczego klient zrezygnował. Yunus ma poczucie winy. Sądzi, że powinien był poczekać na oficjalne ustalenia. Rana jest przekonana, że to Tarik za wszystko odpowiada. Kobieta postanawia udowodnić, że to on sabotuje projekt.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także