Elif (843)

Elif (843)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Alev próbuje przypodobać się Leman. Safak nie może dojść do siebie po spotkaniu z Jülide. Hümeyra szykuje się na przyjęcie. Daje się we znaki krawcowej. W domu trwają przygotowania do Nocy Życzeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Alev próbuje za wszelką cenę przypodobać się Leman. Şafak nie może dojść do siebie po spotkaniu z Jülide. Ta zaś nie wierzy, że zdobyła się na taką śmiałość. Jej stan zwraca uwagę Tülay i Melek. Hümeyra szykuje się na baby shower, nieźle dając się we znaki krawcowej. W domu natomiast trwają przygotowania do święta - Nocy Życzeń. Hümeyra ma żal do Kerema za to, że wciąż nie zamknął projektu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także