Elif (842)

Elif (842)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Safak jest przekonany, że Jülide nic do niego nie czuje, jednak nie rezygnuje. Przy okazji spotkania postanawia oddać jej chustkę, którą opatrzyła mu rękę. Ta jednak mówi mu, by ją zatrzymał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Şafak jest przekonany, że Jülide nic do niego nie czuje, jednak jego uczucia do niej nie pozwalają mu zrezygnować. Przy okazji przypadkowego spotkania postanawia oddać Jülide chustkę, którą opatrzyła mu rękę. Ta jednak mówi mu, by ją zatrzymał, dając mu tym samym nadzieję. Tymczasem Leman szykuję się na przybycie Alev. Kobieta zjawia się w jej domu. Kerem jest przybity po rozmowie z Hümeyrą. Nie ma pojęcia, jak miałby zakomunikować zespołowi zamknięcie projektu. W holdingu pojawia się Cem z bukietem dla Rany. To wyprowadza Tarika z równowagi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także