Elif (832)

Elif (832)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Parla idzie odwiedzić Kerema w biurze. Zastaje tam Süreyyę. Kiedy dowiaduje się, że zamierzają oni oboje wyjść, wpada we wściekłość. Ma też pretensje do Hümeyry, że jej nie ostrzegła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Parla idzie odwiedzić Kerema w biurze. Ku swojemu zaskoczeniu zastaje tam Süreyyę. Kiedy dowiaduje się, że zamierzają oni oboje wyjść, wpada we wściekłość. Ma też pretensje do Hümeyry, że jej nie ostrzegła. Ta uświadamia Parli, że jeśli nie zmieni swojego zachowania, nie ma szans na zdobycie serca Kerema. Leman postanawia osobiście sprawdzić, jak wygląda sytuacja z domem dla syna. Şafakowi udaje się ją powstrzymać, jednak ma świadomość, że musi jak najszybciej wyznać prawdę, zarówno Jülide, jak i matce. Po powrocie z Izmitu Veysel wyznaje Melek, Tülay i Jülide, że według informacji, które udało mu się zdobyć, Yahya został zamordowany.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także