Elif (831)

Elif (831)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Kerem proponuje Süreyyi, by kontynuowała pracę przy projekcie. Macide dostrzega, że oboje mają się ku sobie. Hümeyra zastanawia się nad imieniem dla córeczki. Melek czeka na wieści od Veysela.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Kerem nie kryje wdzięczności i podziwu dla Süreyyi. Proponuje dziewczynie, żeby kontynuowała pracę przy projekcie. Zadowolona Macide dostrzega, że oboje mają się ku sobie. Kerem zamierza uczcić zakończenie projektu fotograficznego wspólnym wyjściem do restauracji. Hümeyra zastanawia się nad imieniem dla córeczki. Melek z niecierpliwością i nadzieją wyczekuje wieści od Veysela. Leman potrzebuje kogoś, kto wykupi jej leki. Jülide proponuje swoją pomoc. Podczas rozmowy Leman pyta ją o przeprowadzkę. To, co słyszy, wydaje jej się bardzo podejrzane.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także