Elif (830)

Elif (830)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Yunus ma uwagi do pracy fotografa. Ten w końcu rezygnuje. Süreyya ratuje sytuację, proponując, że to ona wykona zdjęcia. Wszyscy są zachwyceni rezultatem. Tülay i Jülide martwią się stanem Melek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Yunus ma ciągłe uwagi do pracy fotografa. Ten w końcu rezygnuje. Süreyya ratuje sytuację, proponując, że to ona wykona zdjęcia. Wszyscy, z Keremem na czele, są zachwyceni rezultatem. Tülay i Jülide bardzo martwią się stanem Melek. Ona tymczasem przypomina sobie kolejne szczegóły z przeszłości. Jest pełna nadziei, że w końcu znajdzie Elif. Veysel postanawia znów pojechać do Izmitu. Leman dopada przeziębienie, jednak fakt, że wciąż nie ma żadnych wieści o remoncie domu, nie daje jej spokoju. Kobieta wciąż marzy, aby jej ukochany Şafak się ożenił.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także