Elif (829)

Elif (829)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Rodzina Haktanirów jest pochłonięta przygotowaniami do narodzin dziecka. Tylko Tarik nie przejawia entuzjazmu. Birce nie znajduje mieszkania na sesję zdjęciową. Kerem proponuje jej ich rezydencję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Tülay i Jülide wracają do domu nie znalazłszy Melek. Nie wiedzą, że kobieta na nie czeka. Melek zaczyna opowiadać o Izmicie, nie wiedząc, że Veysel szukał już tam Yahyi. Rodzina Haktanirów jest pochłonięta przygotowaniami na narodziny dziecka. Tylko Tarik, zawiedziony, że nie będzie miał syna, nie przejawia entuzjazmu. Starannie to ukrywa. Birce nie znalazła mieszkania odpowiedniego na sesję zdjęciową do nowego katalogu. Kerem proponuje jej ich rezydencję. Niedługo przybywa tam ekipa fotografów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także