Elif (827)

Elif (827)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Safak robi wszystko, by sprawa mieszkania nie wyszła na jaw. Tülay przynosi do mieszkania ozdobę na ścianę. Dzięki temu drobiazgowi Melek przypomina sobie, gdzie znajdował się dom matki Yahyi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Şafak robi wszystko, by sprawa mieszkania nie wydała się przed matką. Hümeyra jest bardzo podekscytowana tym, że wreszcie pozna płeć dziecka. Tülay przynosi do mieszkania ozdobę na ścianę. Dzięki temu drobiazgowi Melek przypomina sobie, że to w mieście Izmit był dom należący do matki Yahyi. Postanawia tam pojechać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także