Elif (826)

Elif (826)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Parla postanawia wrócić do siebie. Dziwi się, że Kerem jej nie zatrzymuje. Jülide wraz z przyjaciółmi cieszy się nowym domem. Gdy pojawia się problem z prądem, udaje się do biura agenta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Parla postanawia wrócić do siebie. Dziwi się, że Kerem jej nie zatrzymuje. Jülide wraz z przyjaciółmi cieszy się nowym domem. W pewnym momencie pojawia się problem z prądem. Jülide udaje się do biura agenta z prośbą o pomoc. Na miejscu zastaje Şafaka, ale mężczyznom udaje się zachować tajemnicę. Tymczasem Leman usilnie próbuje się skontaktować z majstrem Saitem. Hümeyra wybiera się na kontrolę, podczas której ma poznać płeć dziecka. Tarik jest przekonany, że to chłopiec.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także