Elif (825)

Elif (825)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Remont w domu przeznaczonym dla Safaka dobiega końca. Mężczyzna prosi agenta nieruchomości, by wynajął go Jülide. Süreyya sądzi, że Kerem darzy Parlę uczuciem. Kłóci się z rywalką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Şafak przynosi śniadanie dla Jülide, Emirhana i Melek. Do sklepu przychodzi mężczyzna, który miał się zająć przeprowadzką. Nie podoba mu się, że Jülide dotąd nie zabrała rzeczy z ciężarówki. Şafak broni kobiety. Lemon przygotowuje się do wizyty sąsiadek. Tymczasem remont w domu przeznaczonym dla Şafaka dobiega końca. Majster daje mu klucze, a Şafak prosi, by nic nie mówił jego matce. Potem prosi agenta nieruchomości, by wynajął ten dom Jülide, nie zdradzając nazwiska właściciela. Jülide, zachwycona lokalem i niskim czynszem za niego, decyduje się na wynajem. Süreyya sądzi, że Kerem darzy Parlę uczuciem, ponieważ z taką troskliwością się nią zajmuje. Kłóci się z rywalką.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także