Elif (824)

Elif (824)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Jülide nie chce być ciężarem dla Tülay. Postanawia nocować w sklepie. Safak nie może na to patrzeć i decyduje się działać. Parli coraz mniej podoba się udawanie chorej. Kerem wciąż rozmyśla o Süreyyi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Jülide jest przybita sytuacją, w której się znalazła. Nie chce być ciężarem dla Tülay i postanawia, że będzie nocować w sklepie. Şafak nie może na to patrzeć i decyduje się działać. Parli coraz mniej podoba się udawanie chorej i czekanie na chwilę uwagi Kerema. Mężczyzna wciąż rozmyśla o Süreyyi. Rankiem przygotowuje dla niej śniadanie, nie ma jednak okazji jej go podać, ponieważ Hümeyra każe mu zająć się Parlą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także