Elif (823)

Elif (823)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Parla wciąż zabiega o uwagę i troskę Kerema. Tülay, Veysel i Melek pomagają Jülide w przeprowadzce. Gdy wszyscy docierają do nowego domu, okazuje się, że właściciel zrezygnował z wynajmu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Parla wciąż zabiega o uwagę i troskę Kerema. Tülay, Veysel i Melek pomagają Jülide w przeprowadzce. Emirhan mówi Şafakowi, że przenoszą się do odległej dzielnicy. Mężczyzna jeszcze stara się odwieść Jülide od tego zamiaru. Wszyscy docierają do nowego domu. Wtedy okazuje się, że właściciel, mimo umowy, zrezygnował z wynajmu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także