Elif (770)

Elif (770)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Safak i Jülide spotykają się na nabrzeżu. Oboje nieświadomie pozbawiają się nadziei na związek. Tarik zapowiada Vildan, że do niej jedzie. Kobieta wpada w panikę, ponieważ wciąż nie ma Elif.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Şafak i Jülide spotykają się na nabrzeżu, żeby porozmawiać. Oboje nieświadomie pozbawiają się nadziei na związek. Tarik zapowiada Vildan, że do niej jedzie. Kobieta wpada w panikę, ponieważ wciąż nie ma Elif. Ku jej zaskoczeniu dziewczynka sama wraca do domu. Tarik nakazuje im obu przygotować się do drogi na następny dzień. Elif przypadkiem dowiaduje się, jaki jest jego plan. Wkrótce Tarik jedzie do Rany, po raz kolejny wymawiając się pracą przed Hümeyrą. Domownicy są podekscytowani zbliżającym się przyjazdem Süreyyi, obawiają się tylko reakcji Kerema. Tülay udaje się przekonać Jülide do powrotu do pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także