Elif (694)

Elif (694)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:W holdingu pojawia się nowa pracownica Rana Kaya, wywierając bardzo duże wrażenie na Tariku. Birce próbuje zyskać przychylność Yunusa, jednak jej starania przynoszą odwrotny skutek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

W holdingu pojawia się nowa pracownica Rana Kaya, wywierając duże wrażenie na Tariku. Birce próbuje zyskać przychylność Yunusa, jednak jej starania przynoszą odwrotny skutek. Hümeyra wciąż cierpi z powodu obojętności męża. Vildan nie podoba się zainteresowanie i troska innych o Elif. Robi wszystko, żeby dokuczyć dziewczynce. Inci bardzo tęskni za swoją przyjaciółką. Veysel i Tülay nie mają odwagi wyznać jej, że Elif umarła.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także