Elif (653)

Elif (653)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Yusuf ukradkiem obserwuje spotkanie Melek i Yahyi. Nie może uwierzyć w to, co widzi. Tymczasem, ku niezadowoleniu Leyli, Yahya jest naprawdę oczarowany Melek. Próbuje nakłonić ją do przyjęcia pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Yusuf ukradkiem obserwuje spotkanie Melek i Yahyi. Nie może uwierzyć w to, co widzi. Tymczasem, ku niezadowoleniu Leyli, Yahya jest naprawdę oczarowany Melek. Próbuje nakłonić ją do przyjęcia propozycji pracy. Selim jest w szoku na wieść o ciąży Zeynep. W tej sytuacji decyduje się nie mówić jej o chorobie. Przez złe samopoczucie Zeynep nie docierają na umówioną wizytę u lekarza. W końcu jej i mężowi udaje się przekazać rodzinie radosną wiadomość. Leyla robi wszystko, żeby przekonać Yusufa, że coś ich łączy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także