Elif (644)

Elif (644)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Na Melek pada oskarżenie o kradzież. Leyla postanawia oczernić ją w całej dzielnicy. Ku jej uciesze plotka szybko się roznosi. Melek bardzo to boli. Yusuf namawia Selima na aplikowanie do pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Na Melek pada oskarżenie o kradzież. Leyla postanawia oczernić ją w całej dzielnicy. Udaje serdeczność, jednocześnie podjudzając kobietę. Ku jej uciesze plotka roznosi się po okolicy. Melek bardzo boli ta obmowa. Yusuf namawia Selima na aplikowanie do pracy. Feraye odsłuchuje rozmowę Sitare z Melek i Yusufem, dowiadując się o przeszłości kobiety. Przynosi do szwalni afisz z lokalu, w którym pracowała Sitare. Murat rozpoczyna pracę w firmie instalującej klimatyzację i jest z niej ogromnie zadowolony.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także