Elif (610)

Elif (610)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Ümit przygotowuje się do rozwodu. Arzu ma za złe mężczyźnie, że jej nie wierzy. Sitare pragnie wrócić do pracy. Kiedy szef odmawia, kobieta próbuje się zabić. Tragedii zapobiega Zeynep.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Ümit przygotowuje się do rozwodu i wyprowadzki. Arzu ma za złe mężczyźnie, że jej nie wierzy. Zdesperowana Sitare prosi byłego szefa, żeby pozwolił jej wrócić do pracy. Kiedy ten odmawia, kobieta próbuje się zabić. W ostatniej chwili tragedii zapobiega Zeynep. Zabiera Sitare z powrotem do domu. Arzu udowadnia Ümitowi, że Gonca podmieniała jej leki. Ümit jedzie z Arzu na kontrolę, nie posiada się z radości na wieść, że będzie miał syna. Latif odwiedza Murata. Ayla jest przekonana, że ojciec ma coś wspólnego z całą sytuacją.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także