Elif (596)

Elif (596)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Arzu bardzo źle się czuje, ale Ümit, przekonany, że to jej kolejna gra, nie reaguje. Gonca udaje troskę, a jednocześnie z satysfakcją obserwuje, jak między Arzu i Ümitem zaczyna się źle dziać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Arzu bardzo źle się czuje, ale Ümit, przekonany, że to jej kolejna gra, nie reaguje. Gonca udaje troskę, a jednocześnie z satysfakcją obserwuje, jak między Arzu i Ümitem zaczyna się źle dziać. Kiedy Arzu mdleje, Gonca zabiera ją do szpitala. Ku jej zaskoczeniu i niezadowoleniu okazuje się, że Arzu jest w ciąży. Na prośbę Erkuta ludzie Latifa porywają Asuman. Kobiecie udaje się uciec i szuka pomocy u Goncy, ta jednak nie zamierza jej pomagać. Prawnik Arzu oświadcza Cevahirowi, że jego klientka chce przejąć całość udziałów w szwalni.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także