Elif (554)

Elif (554)

serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Pracownice szwalni obawiają się o swoje zatrudnienie i wypłatę zaległych pensji. Przyparty do muru Cevahir zgadza się na współpracę z Arzu. Ta jednak stawia jeden warunek: Melek musi wrócić do pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Pracownice szwalni obawiają się o swoje zatrudnienie i wypłatę zaległych pensji. Przyparty do muru Cevahir zgadza się na współpracę z Arzu. Ta jednak stawia jeden warunek: Melek musi wrócić do pracy. Murat dowiaduje się, że Ayla jest córką Latifa. Ma za złe dziewczynie, że go okłamywała. Melek nadal bez skutku szuka nowego zajęcia. Tymczasem Yusuf z pomocą Orhana planuje kupić dla Melek inną pracownię krawiecką. Cevahir wysyła Aysel, żeby przekonała kobietę do powrotu do zakładu, ona jednak nie zmienia zdania. Inci zaczyna chorować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także