Elif (535)

Elif (535)

serial obyczajowy Turcja 2014   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Pracownicy opieki społecznej zabierają Hakkiego do domu dziecka. Elif jest zdruzgotana. Arzu robi wszystko, by kupić rezydencję rodziny Emiroglu. Selim czuje się winny, że to przez niego stracą dom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Pracownicy opieki społecznej zabierają Hakkiego do domu dziecka. Elif jest zdruzgotana. Arzu robi wszystko, by kupić rezydencję rodziny Emiroglu. Selim czuje się winny, że to przez niego stracą dom. Melek wyjawia mężczyźnie, że Zeynep podejrzewa jego i Pelin o romans. Yusuf postanawia sprzedać dom po swoim ojcu i zostać właścicielem rezydencji. Selim po raz kolejny próbuje ratować swoje małżeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także