Elif (422)

Elif (422)

4.6/10
serial obyczajowy Turcja 2014   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Asuman nie akceptuje warunków, w jakich musi żyć. Winą obarcza Erkuta, który nie dotrzymał przedślubnych obietnic. Holding Emiroglu chyli się ku upadkowi. Zeynep postanawia udzielać korepetycji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Asuman nie akceptuje warunków, w jakich przyszło jej żyć. Winą obarcza Erkuta, który nie dotrzymał obietnic przedślubnych. Veysel i Murat są załamani utratą lokalu. Tymczasem holding Emiroglu chyli się ku upadkowi. Selim zwalnia Ümita, lecz ten próbuje odwieść szefa od tak radykalnego kroku. Zeynep postanawia udzielać korepetycji. Murat sprzedaje biżuterię Tülay. Za zarobione pieniądze kupuje samochód i prowadzi handel obwoźny. Serdar, za pośrednictwem Ümita, proponuje Selimowi udział w pewnym projekcie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także