Elif (1110)

Elif (1110)

serial obyczajowy Turcja 2014-2018   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Gwiazda szykuje się na spotkanie z narzeczonym, Ilyasem. Mahir proponuje Asli, żeby razem pojechali odwiedzić Melek. Safak i Leman pocieszają oferują Jülide swoją pomoc w wychowaniu Emirhana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Podekscytowana Gwiazda szykuje się na spotkanie z narzeczonym, Ilyasem. Mahir proponuje Asli, żeby razem pojechali odwiedzić Melek. Oboje nie wiedzą, że trafiła ona do izolatki. Asli prosi Kemala o pozwolenie na wyjście z pracy. Ten natychmiast się zgadza. Jülide jest załamana zachowaniem syna. Şafak i Leman pocieszają ją i oferują swoją pomoc w wychowaniu Emirhana. Şafak rozmawia też z Tufanem. Prosi, by postarał się być odpowiednim wzorcem dla syna.

Występują (pokaż wszystkich)