Elementary: Druga możliwość (17)

Elementary

sezon 1 odc. 17: Druga możliwość

(Elementary: Possibility Two)

serial kryminalny USA 2012
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
Reżyseria:Seith Mann
W skrócie:Do Sherlocka zgłasza się cierpiący na nieuleczalną chorobę mężczyzna. Uważa, że został zarażony umyślnie. Aby Joan poznała lepiej pracę, Sherlock wysyła ją do podejrzanej pralni chemicznej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller), ekscentryk obdarzony talentem do rozwiązywania zagadek kryminalnych, postanawia wyjechać z Londynu. Zamierza zerwać z nałogami i dotychczasowym, pełnym błędów życiem. W tym celu przeprowadza się do Stanów, na nowojorski Manhattan. Rozpoczyna współpracę z kapitanem Tobym Gregsonem (Aidan Quinn) i nowojorską policją, angażując się w kolejne śledztwa. Pomaga mu doktor Joan Watson (Lucy Liu), inteligentna psychoterapeutka, którą przysłał nadopiekuńczy ojciec Holmesa. Kobieta niegdyś pracowała jako chirurg, ale w wyniku błędu lekarskiego została pozbawiona praw do wykonywania zawodu. Współpraca z Sherlockiem jest dla niej okazją odkupienia win z przeszłości. Uwspółcześniona wersja przygód słynnego detektywa, głównego bohatera utworów Arthura Conan Doyle'a.

W tym odcinku

Do Sherlocka zgłasza się cierpiący na nieuleczalną chorobę zamożny mężczyzna. Twierdzi, że został zarażony przez kogoś umyślnie. Aby Joan poznała lepiej pracę detektywa, Sherlock wysyła ją do podejrzanej pralni chemicznej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)