Elementary: Déja vu na nowo (18)

Elementary

sezon 1 odc. 18: Déja vu na nowo

(Elementary: Deja Vu All Over Again)

serial kryminalny USA 2012
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
W skrócie:Watson ma po raz pierwszy sama poprowadzić sprawę. Zajmuje się przypadkiem zaginionej kobiety, która nagrała niezwykłe wideo. Wynika z niego, że w metrze popełniono straszną zbrodnię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller), ekscentryk obdarzony talentem do rozwiązywania zagadek kryminalnych, postanawia wyjechać z Londynu. Zamierza zerwać z nałogami i dotychczasowym, pełnym błędów życiem. W tym celu przeprowadza się do Stanów, na nowojorski Manhattan. Rozpoczyna współpracę z kapitanem Tobym Gregsonem (Aidan Quinn) i nowojorską policją, angażując się w kolejne śledztwa. Pomaga mu doktor Joan Watson (Lucy Liu), inteligentna psychoterapeutka, którą przysłał nadopiekuńczy ojciec Holmesa. Kobieta niegdyś pracowała jako chirurg, ale w wyniku błędu lekarskiego została pozbawiona praw do wykonywania zawodu. Współpraca z Sherlockiem jest dla niej okazją odkupienia win z przeszłości. Uwspółcześniona wersja przygód słynnego detektywa, głównego bohatera utworów Arthura Conan Doyle'a.

W tym odcinku

Detektyw Watson ma po raz pierwszy sama poprowadzić sprawę. Sherlock jest zaintrygowany jej poczynaniami. Zajmuje się ona przypadkiem zaginionej kobiety, która nagrała niezwykłe pożegnalne wideo. Wynika z niego, że na peronie metra popełniono straszną zbrodnię.

Występują (pokaż wszystkich)