Elementary (9)

Elementary

sezon 1 odc. 9

7.5/10

(Elementary: You Do It to Yourself)

serial kryminalny USA 2012   od 12 lat
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
Reżyseria:Phil Abraham
W skrócie:Zamaskowany mężczyzna zabija profesora orientalistyki. Sherlock za pomocą dedukcji musi odnaleźć sprawcę i motyw zbrodni. Tymczasem do Joan dzwoni jej były partner z prośbą o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller), ekscentryk obdarzony talentem do rozwiązywania zagadek kryminalnych, postanawia wyjechać z Londynu. Zamierza zerwać z nałogami i dotychczasowym, pełnym błędów życiem. W tym celu przeprowadza się do Stanów, na nowojorski Manhattan. Rozpoczyna współpracę z kapitanem Tobym Gregsonem (Aidan Quinn) i nowojorską policją, angażując się w kolejne śledztwa. Pomaga mu doktor Joan Watson (Lucy Liu), inteligentna psychoterapeutka, którą przysłał nadopiekuńczy ojciec Holmesa. Kobieta niegdyś pracowała jako chirurg, ale w wyniku błędu lekarskiego została pozbawiona praw do wykonywania zawodu. Współpraca z Sherlockiem jest dla niej okazją odkupienia win z przeszłości. Uwspółcześniona wersja przygód słynnego detektywa, głównego bohatera utworów Arthura Conan Doyle'a.

W tym odcinku

Zamaskowany mężczyzna zabija profesora orientalistyki. Sherlock przy pomocy dedukcji musi odnaleźć sprawcę i motyw jakim się kierował. Tymczasem do Joan dzwoni jej były partner z prośbą o pomoc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)