Elementary 6 (16)

Elementary 6 (16)

(Elementary 6: Uncanny Valley of the Dolls)

serial kryminalny USA 2018   od 12 lat
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
Reżyseria:Jonny Lee Miller
W skrócie:Holmes i Watson dowiadują się, że zabójstwo inżyniera może mieć związek z jego badaniami w dziedzinie teleportacji. Tymczasem Bell zostaje wykluczony z zajęć niezbędnych do obronienia tytułu magistra.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nieco ekscentryczny detektyw, Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller), przenosi się do Nowego Jorku. Na swojej zawodowej drodze poznaje błyskotliwą doktor, Joan Watson (Lucy Liu). Razem tworzą duet rozwiązujący najtrudniejsze kryminalne zagadki. W szóstym sezonie uzależnienie Holmesa może poważnie zagrozić jego karierze oraz nieodwracalnie nadwyrężyć mu zdrowie. Scenariusz obrazu powstał na kanwie bestsellerowej powieści Arthura Conana Doyle'a.

W tym odcinku

Holmes i Watson dowiadują się, że zabójstwo inżyniera robotyki może mieć związek z jego przełomowymi, tajnymi badaniami w dziedzinie teleportacji. Tymczasem detektyw Bell zostaje wykluczony z zajęć, które są niezbędne do obronienia przez niego tytułu magistra, co z kolei stanowi warunek dołączenia do wydziału pościgowego. Detektyw odkrywa, że za decyzją prowadzącego stoją względy osobiste.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)