Elementary 5 (15)

Elementary 5 (15)

7.5/10

(Elementary 5: Wrong Side Of The Road)

serial kryminalny USA 2016   od 12 lat
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
W skrócie:Do Nowego Jorku wraca protegowana Holmesa, Kitty Winter. Kobieta ostrzega detektywa przed zabójcą eliminującym osoby związane ze sprawą sprzed lat. Sherlock i Kitty mają być kolejnymi ofiarami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 27 grudnia
za 12 dni
17:10 AXN White
czwartek, 28 grudnia
za 13 dni
7:10 AXN White
czwartek, 28 grudnia
za 13 dni
12:10 AXN White

Opis

Do Nowego Jorku przenosi się nieco ekscentryczny detektyw Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller). Na swojej zawodowej drodze poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą tworzy duet rozwiązujący najtrudniejsze kryminalne zagadki. Scenariusz obrazu powstał na kanwie bestsellerowej powieści Arthura Conana Doyle'a. Jednak akcja serialu rozgrywa się we współczesnych realiach nowojorskiego Manhattanu. W piątym sezonie produkcji Sherlock zostanie uprowadzony przez przywódcę lokalnego gangu ulicznego. Jak w każdej poprzedniej serii, tak i w tej, nie zabraknie intryg, skomplikowanych łamigłówek i dobrej gry aktorskiej.

W tym odcinku

Do Nowego Jorku powraca dawna protegowana Holmesa, Kitty Winter. Kobieta ostrzega detektywa przed zabójcą eliminującym wszystkie osoby, które związane są z pewną sprawą sprzed lat. Wszystko wskazuje na to, że to Sherlock i Kitty mają być kolejnymi ofiarami szaleńca. Wkrótce Joan odkrywa tajemnicę dawnej współpracownicy Holmesa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także