Elementary 5 (14)

Elementary 5 (14)

7.5/10

(Elementary 5: Rekt In Real Life)

serial kryminalny USA 2016   od 12 lat
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
W skrócie:Ginie uczestnik transmitowanej na żywo gry. Holmes i Watson angażują się w tę sprawę. Shinwell nie wie jak się zachować, gdy jego nastoletnia córka po raz pierwszy od wielu lat wyraża chęć spotkania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 26 grudnia
za 12 dni
17:10 AXN White
środa, 27 grudnia
za 13 dni
7:10 AXN White
środa, 27 grudnia
za 13 dni
12:10 AXN White

Opis

Do Nowego Jorku przenosi się nieco ekscentryczny detektyw Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller). Na swojej zawodowej drodze poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą tworzy duet rozwiązujący najtrudniejsze kryminalne zagadki. Scenariusz obrazu powstał na kanwie bestsellerowej powieści Arthura Conana Doyle'a. Jednak akcja serialu rozgrywa się we współczesnych realiach nowojorskiego Manhattanu. W piątym sezonie produkcji Sherlock zostanie uprowadzony przez przywódcę lokalnego gangu ulicznego. Jak w każdej poprzedniej serii, tak i w tej, nie zabraknie intryg, skomplikowanych łamigłówek i dobrej gry aktorskiej.

W tym odcinku

Ginie zawodowy gracz wideo i to podczas transmisji na żywo. Holmes i Watson angażują się w tę sprawę. Tymczasem Shinwell nie wie jak się zachować, gdy jego nastoletnia córka po raz pierwszy od wielu lat wykazała chęć spotkania się z nim. Prosi o radę Joan.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także