Elementary 5 (13)

Elementary 5 (13)

7.5/10

(Elementary 5: Over A Barrel)

serial kryminalny USA 2016   od 12 lat
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
W skrócie:Ojciec ofiary zamordowanej przed laty bierze zakładników, wśród których jest także Joan. Żąda, by Sherlock odnalazł zabójcę jego syna. Detektyw ma tylko 16 godzin na rozwikłanie tej zagadki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do Nowego Jorku przenosi się nieco ekscentryczny detektyw Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller). Na swojej zawodowej drodze poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą tworzy duet rozwiązujący najtrudniejsze kryminalne zagadki. Scenariusz obrazu powstał na kanwie bestsellerowej powieści Arthura Conana Doyle'a. Jednak akcja serialu rozgrywa się we współczesnych realiach nowojorskiego Manhattanu. W piątym sezonie produkcji Sherlock zostanie uprowadzony przez przywódcę lokalnego gangu ulicznego. Jak w każdej poprzedniej serii, tak i w tej, nie zabraknie intryg, skomplikowanych łamigłówek i dobrej gry aktorskiej.

W tym odcinku

Ojciec ofiary zamordowanej przed laty bierze zakładników, wśród których jest także Joan. Żąda, by Sherlock odnalazł zabójcę jego syna. Detektyw ma tylko 16 godzin na rozwikłanie tej zagadki. Po tym czasie sprawa zostanie przedawniona w świetle prawa.

Występują (pokaż wszystkich)