Elementary 5 (12)

Elementary 5 (12)

7.5/10

(Elementary 5: Crowned Clown, Downtown Brown)

serial kryminalny USA 2016   od 12 lat
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
W skrócie:Holmes i Watson angażują się w sprawę śmierci klauna. Ma ona związek z powstaniem nowej broni biologicznej. Joan pomaga także Bellowi. Były mąż jego obecnej partnerki próbuje zniszczyć jego karierę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 22 grudnia
za 4 dni
17:10 AXN White
poniedziałek, 25 grudnia
za 7 dni
7:10 AXN White
poniedziałek, 25 grudnia
za 7 dni
12:10 AXN White

Opis

Do Nowego Jorku przenosi się nieco ekscentryczny detektyw Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller). Na swojej zawodowej drodze poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą tworzy duet rozwiązujący najtrudniejsze kryminalne zagadki. Scenariusz obrazu powstał na kanwie bestsellerowej powieści Arthura Conana Doyle'a. Jednak akcja serialu rozgrywa się we współczesnych realiach nowojorskiego Manhattanu. W piątym sezonie produkcji Sherlock zostanie uprowadzony przez przywódcę lokalnego gangu ulicznego. Jak w każdej poprzedniej serii, tak i w tej, nie zabraknie intryg, skomplikowanych łamigłówek i dobrej gry aktorskiej.

W tym odcinku

Holmes i Watson angażują się w sprawę śmierci klauna. Okazuje się, że ma ona związek z powstaniem nowej śmiercionośnej broni biologicznej. Joan pomaga także Bellowi. Były mąż kobiety, z którą mężczyzna się obecnie spotyka, próbuje zniszczyć jego karierę zawodową w biurze prokuratora okręgowego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także