Elementary 5 (11)

Elementary 5 (11)

7.5/10

(Elementary 5: Be My Guest)

serial kryminalny USA 2016   od 12 lat
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
W skrócie:Sherlock i Joan muszą znaleźć przetrzymywaną od lat w niewoli kobietę, zanim jej porywacz zdecyduje się ją zabić. Watson jest sfrustrowana zachowaniem Shinwella podczas szkolenia na informatora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 21 grudnia
za 8 dni
17:10 AXN White
piątek, 22 grudnia
za 9 dni
7:10 AXN White
piątek, 22 grudnia
za 9 dni
12:05 AXN White

Opis

Do Nowego Jorku przenosi się nieco ekscentryczny detektyw Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller). Na swojej zawodowej drodze poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą tworzy duet rozwiązujący najtrudniejsze kryminalne zagadki. Scenariusz obrazu powstał na kanwie bestsellerowej powieści Arthura Conana Doyle'a. Jednak akcja serialu rozgrywa się we współczesnych realiach nowojorskiego Manhattanu. W piątym sezonie produkcji Sherlock zostanie uprowadzony przez przywódcę lokalnego gangu ulicznego. Jak w każdej poprzedniej serii, tak i w tej, nie zabraknie intryg, skomplikowanych łamigłówek i dobrej gry aktorskiej.

W tym odcinku

Sherlock i Joan muszą znaleźć przetrzymywaną od lat w niewoli kobietę, zanim jej porywacz zdecyduje się ją zabić w celu uniknięcia wykrycia. Watson jest frustrowana zachowaniem Shinwella podczas szkolenia na informatora.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także