Elementary (21)

Elementary

sezon 1 odc. 21

7.5/10

(Elementary: A Landmark Story)

serial kryminalny USA 2012   od 12 lat
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
W skrócie:Sebastian Moran, znany pod pseudonimem 'M', wyjawia Sherlockowi, że człowiek, który podobno zmarł w wyniku zawału serca, jest ofiarą Moriarty. Rozpoczyna się polowanie na zabójcę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller), ekscentryk obdarzony talentem do rozwiązywania zagadek kryminalnych, postanawia wyjechać z Londynu. Zamierza zerwać z nałogami i dotychczasowym, pełnym błędów życiem. W tym celu przeprowadza się do Stanów, na nowojorski Manhattan. Rozpoczyna współpracę z kapitanem Tobym Gregsonem (Aidan Quinn) i nowojorską policją, angażując się w kolejne śledztwa. Pomaga mu doktor Joan Watson (Lucy Liu), inteligentna psychoterapeutka, którą przysłał nadopiekuńczy ojciec Holmesa. Kobieta niegdyś pracowała jako chirurg, ale w wyniku błędu lekarskiego została pozbawiona praw do wykonywania zawodu. Współpraca z Sherlockiem jest dla niej okazją odkupienia win z przeszłości. Uwspółcześniona wersja przygód słynnego detektywa, głównego bohatera utworów Arthura Conan Doyle'a.

W tym odcinku

Sebastian Moran, znany pod pseudonimem "M", wyjawia Sherlockowi, że człowiek, który podobno zmarł w wyniku zawału serca, jest w rzeczywistości ofiarą Moriarty. Rozpoczyna się polowanie na zabójcę.

Występują (pokaż wszystkich)