Elementary (11)

Elementary

sezon 1 odc. 11

(Elementary: Dirty Laundry)

serial kryminalny USA 2012   od 12 lat
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
Reżyseria:John David Coles
W skrócie:Ginie menadżerka luksusowego hotelu na Manhattanie.. Sherlock dochodzi do wniosku, że klucz do rozwiązania zagadki kryje się w przeszłości ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller), ekscentryk obdarzony talentem do rozwiązywania zagadek kryminalnych, postanawia wyjechać z Londynu. Zamierza zerwać z nałogami i dotychczasowym, pełnym błędów życiem. W tym celu przeprowadza się do Stanów, na nowojorski Manhattan. Rozpoczyna współpracę z kapitanem Tobym Gregsonem (Aidan Quinn) i nowojorską policją, angażując się w kolejne śledztwa. Pomaga mu doktor Joan Watson (Lucy Liu), inteligentna psychoterapeutka, którą przysłał nadopiekuńczy ojciec Holmesa. Kobieta niegdyś pracowała jako chirurg, ale w wyniku błędu lekarskiego została pozbawiona praw do wykonywania zawodu. Współpraca z Sherlockiem jest dla niej okazją odkupienia win z przeszłości. Uwspółcześniona wersja przygód słynnego detektywa, głównego bohatera utworów Arthura Conan Doyle'a.

W tym odcinku

Ginie menedżerka luksusowego hotelu na Manhattanie. Jej ciało zostaje znalezione w pralni. Sherlock z początku podejrzewa, że związek z zabójstwem mogły być prostytutki, oferujące swe usługi hotelowym gościom. Z czasem jednak dochodzi do wniosku, że klucz do rozwiązanie zagadki kryje się w przeszłości zamordowanej kobiety. Tymczasem Joan kończy swój staż u Holmesa, jednak detektyw proponuje jej przedłużenie współpracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)