Eks-tra zmiana (7)

Eks-tra zmiana (7)

program rozrywkowy Polska 2018   b.o.
W skrócie:Elżbieta rozwiodła się z mężem po 11 latach. Przez cały ten czas wierzyła, że tworzą świetną parę, uważała, że dogadują się bez problemów. Łączyły ich wspólne zainteresowania i doświadczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W programie Agata Młynarska wraz z całą rzeszą ekspertów zmotywuje ludzi świeżo po rozstaniu do polepszenia jakości ich własnego życia. Zmieni nie tylko samych uczestników programu - pod kątem wyglądu, ubioru, stylu, fryzury - lecz także najbliższe ich otoczenie. Pomoże to bohaterom pozbierać się po przykrych wydarzeniach.

Elżbieta rozwiodła się z mężem po jedenastu latach małżeństwa. Przez cały ten czas wierzyła, że tworzą świetną parę, uważała, że dogadują się bez problemów. Łączyły ich wspólne zainteresowania, doświadczenia w podróżach po Europie. Kiedy więc jej mąż niespodziewanie zaczął ją od siebie odsuwać, czuła, że jej świat zaraz legnie w gruzach. Elżbieta nie wie nadal, co było przyczyną rozpadu jej związku, ale to traumatyczne przeżycie było brzemienne w skutkach. Straciła bowiem pewność siebie i poczucie własnej wartości. Zatraciła gdzieś swoją kobiecość i odsunęła od siebie uczucia. Agata Młynarska pomoże to wszystko odzyskać. To spotkanie będzie wyjątkowe także pod tym względem, że Agata i Elżbieta wychowywały się w jednym bloku, dzieliło ich tylko kilka pięter. Dzięki architektowi Krzysztofowi Miruciowi mieszkanie przestanie być dla niej powodem do wstydu. Elżebieta pokocha swój dom. Pokocha także swój nowy wizerunek - fryzurę, makijaż i ubranie. Świadkami tej niezwykłej przemiany będą przyjaciele Elżbiety.

Twórcy (pokaż wszystkich)