Eks-tra zmiana (3)

Eks-tra zmiana (3)

program rozrywkowy Polska 2019   b.o.
W skrócie:Rozstanie z niewiernym mężem pogłębiło kompleksy Emilii. Jednym z nich są odstające uszy. Agata Młynarska postanawia skierować bohaterkę odcinka na zabieg, który pomoże podbudować jej samoocenę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga edycja programu powstałego z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy mają za sobą rozwód i nie mogą uporać się z samotnością i porzuceniem. W każdym odcinku prowadząca Agata Młynarska przeprowadza rozmowę z jedną osobą, by dać jej możliwość zwierzenia się ze swoich traumatycznych przeżyć. Architekt Krzysztof Miruć zajmuje się tymczasem mieszkaniem uczestnika, aby z różnych pomieszczeń wydobyć ich potencjał i sprawić, by stały się zarazem przytulne i stylowe. Uczestnik programu trafia także w ręce ekspertów od spraw wizerunkowych i zostaje poddany metamorfozie stylistycznej w celu podbicia jego pewności siebie.

Emilia, bohaterka kolejnego odcinka, jest młodą kobietą, którą potraktowano podle. Jej mąż, przytłoczony obowiązkami po pojawieniu się ich synka, wdał się w romans z inną. Rozstali się, a cała sytuacja przyczyniła się do pogłębienia kompleksów Emilii. Jednym z nich są odstające uszy. Agata postanawia załatwić bohaterce zabieg korekcji uszu, co naprawdę pomaga podbudować jej samoocenę. Krzysztof Miruć wraz z ekipą wyremontują salon uczestniczki programu i wprowadzą do niego dużo dobrej energii.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także